Smart Home Plus

Tworzymy piękne i luksusowe systemy inteligentnych budynków, szyte na miarę Twoich potrzeb.

Jesteśmy grupą specjalistów z długoletnim doświadczeniem w projektowaniu, doborze i wykonywaniu profesjonalnych inteligentnych instalacji, audio-video oraz instalacji elektrycznych.

Nie boimy się wyzwań ani nowych doświadczeń. Duże, skomplikowane rezydencje i „fanaberie” klientów raczej nas motywują niż zniechęcają. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie i chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą..

Stawiamy na łatwą obsługę i stabilność działania naszych systemów. Potwierdzają to nasi klienci, którzy z zadowoleniem korzystają z nich od lat.

10 lat

Doświadczenia

90+

Realizacji

1500

Największy obiekt

100%

Zadowlonych klientów
A. Ludzie

Doświadczony zespół

Dzięki szkoleniom krajowym i zagranicznym oraz współpracy ze specjalistycznymi firmami mamy możliwość testować poszczególne systemy, by dostarczyć idealne rozwiązanie. Na wspólny sukces pracuje u nas zgrany zespół inżynierów, projektantów, programistów oraz instalatorów.

Zdobyliśmy doświadczenie współpracując z wieloma inwestorami, biurami projektowymi oraz architektami wnętrz w Polsce i za granicą. Nauczyliśmy się perfekcyjnie dobierać urządzenia do projektowanych wnętrz.

Napisz do Nas
B. Sprzęt

Doskonale dobrane rozwiązania

Dzięki współpracy ze światowymi liderami w produkcji profesjonalnego sprzętu dla inteligentnych budynków, jesteśmy na bieżąco z nowościami, lecz stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Najważniejsze są dla nas: bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz estetyka. Realizujemy najśmielsze wymagania dzięki bogatemu doświadczeniu oraz dostępowi do różnych marek.

Ogrody, tarasy zewnętrzne, baseny – tu też mamy produkty, które wyróżniają nas na rynku. Różnego rodzaju całoroczne głośniki zewnętrzne, całoroczne telewizory zewnętrzne, aż po sterowanie fontanną i automatyką basenową.

Poznaj ofertę
C. Wnętrze

Nacisk na idealne wnętrze

Każdy element systemu traktujemy jako część pewnej całości, dlatego tak dobrze rozumiemy stylistyczne i techniczne potrzeby architektów, projektantów wnętrz jak i komfort końcowego użytkownika.

Pragniemy stać się Państwa zaufanym doradcą technicznym, projektantem oraz wykonawcą. Dzięki powierzonemu nam zaufaniu wspólnie stworzymy idealny projekt.

W przypadku prywatnych sal kinowych, jesteśmy w stanie zrealizować tego typu pomieszczenia "pod klucz". Wykonać zaprojektowane fotele kinowe, wypoczynki kinowe, stoliki, panele akustyczne, dostarczyć wykładziny oraz oprawy oświetleniowe.

D. SYSTEM

Profesjonalna obsługa i serwis

Zakupione i instalowane przez nas urządzenia i systemy serwisujemy, regularnie konserwujemy oraz monitorujemy środowisko działania. Oczywiście wszystkie działania serwisowe są ustalane wcześniej z klientem.

Skala naszych działań zależy od poziomu skomplikowania instalacji. Dzięki okresowym przeglądom wprowadzamy zmiany poprawiające codzienne funkcjonowanie. Dzięki tym działaniom mamy pewność, że systemy funkcjonują zawsze poprawnie oraz wydłużamy ich żywotność.

Pełna oferta

FAQ

Czyli proste odpowiedzi na Twoje pytania i obawy.
01
Czy będę miał milion pilotów? Teraz mam trzy i nie ogarniam.

Możliwe jest zastosowanie jednego pilota do wszystkich urządzeń audio-video i sterowanie jednym pilotem, aplikacją. Uruchomienie wszystkich urządzeń jest możliwe jednym przyciskiem. Sterowanie jest proste i intuicyjne.

02
Nie będę umiał tego obsługiwać. Czy ktoś spoza domowników będzie w stanie sterować domem, czy muszę za każdym razem uczyć teściową, znajomych jak zapalić światło. Czy to jest trudne? Czy to może być proste?

Mimo bardzo skomplikowanych systemów wykonujących złożoną integrację sterowanie może być bardzo proste. Może być na tyle łatwe i intuicyjne, że osoba pierwszy raz mająca do czynienia z systemem poradzi sobie z uruchomieniem poszczególnych funkcji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu podpowiemy Państwu jak dobrać system, jego możliwości oraz sterowanie.

03
Co się stanie gdy nie będzie prądu?

W przypadku braku prądu, podobnie jak inne urządzenia elektroniczne, cały system nie działa. W miejscach szczególnie narażonych na spadki napięcia lub zaniki prądu proponujemy zastosowanie urządzeń filtrujących sieć elektryczną w postaci UPS oraz, w przypadku zaników prądu - zewnętrznych agregatów prądotwórczych, pozwalających na podtrzymanie wybranych urządzeń i systemów. Jedno i drugie rozwiązania dobrze jest przemyśleć na etapie projektowania instalacji.

Po powrocie zasilania, w zależności od zakupionego systemu, 100% sprawność osiąga się od kilku sekund do kilku minut.

04
Co się stanie gdy coś przestanie działać?

W takim przypadku należy skontaktować się z nami. Na podstawie rozmowy telefonicznej postaramy się rozpoznać typ usterki. Sprawdzimy z Państwem krok po kroku co może być przyczyną wadliwego lub braku działania.

05
Jak długa jest gwarancja?

Standardowa gwarancja na wszystkie urządzenia elektroniczne wynosi 2 lata, w tym również na urządzenia elektroniczne automatyki budynkowej oraz audio-video. W zależności od wyboru systemu jesteśmy w stanie przedłużyć gwarancję na poszczególne elementy automatyki budynkowej nawet do 5 lat. Dłuższa gwarancja jest związana z indywidualnymi ustaleniami. Zapraszamy do kontaktu i poznania możliwości przedłużenia okresu gwarancyjnego Twojego systemu.

06
Jak można zmienić ustawienia systemu? Czy mogę to zrobić sam? Czy muszę wzywać was za każdym razem?

Ustawienia systemu można dokonać na kilka sposobów. Najbardziej bezpiecznym jest wezwanie naszych instalatorów, by dokonali odpowiednich zmian. Dzięki temu, iż programujemy zmiany na miejscu inwestycji, możemy przetestować system po wgraniu nowych funkcji, czy nie wypłynęły one na błędne działanie innych. Na podstawie indywidualnych ustaleń oraz za zgodą Inwestora, po przekazaniu dostępu do zewnętrznego połączenia internetowego możliwe jest dokonanie zmian online. W większości przypadków nie jest możliwe dokonywanie zmian samemu. Wszystko zależy od wyboru systemu. Niektóre dostępne na rynku systemy pozwalają na proste ingerencje. W przypadku programowania zaawansowanego mogą je realizować tylko odpowiednio przeszkoleni instalatorzy.

07
Co z serwisem? Jak wygląda? Czy podczas serwisu jednego urządzenia cały dom nie działa?

Na podstawie umowy nasi Instalatorzy mogą przeprowadzić okresowy przegląd systemu, co ustalane jest indywidualnie z Inwestorem. W zależności od wielkości i funkcji systemu ustala się stałe okresy konserwacji. W przypadku awarii przyjeżdżamy do klienta, jeśli jest to możliwe, staramy się wyeliminować usterkę na miejscu. W przypadku, gdy awarii uległ jeden z głównych modułów na czas naprawy możliwe jest dostarczenie odpłatnie urządzeń zastępczych. Po uzgodnieniu z domownikami możliwe jest też przeprogramowanie systemu, by funkcjonował z małymi ograniczeniami. Rzadko występuje awaria całego systemu. Zazwyczaj jest to związane z pojedynczym modułem.

08
Nie chcę tych systemów inteligentnych instalacji. Znajomi albo ja miałem to już w domu i ciągle coś nie działało. Co kilka dni musiałem wzywać ekipy w celu serwisu.

Należy być świadomym, że trzeba wszystko przemyśleć na etapie projektowania, wyboru samego systemu i końcowo pomoc przy  programowaniu. Ścisła współpraca Inwestor-Instalator, od samego początku do samego końca, zapewni należyte działanie systemu. Dobrze zaprojektowany system oraz wybór odpowiedniej firmy uchroni przed częstymi wizytami serwisowymi.

09
Czy ktoś może się włamać przez internet do systemu?

Nie. Dobrze zaplanowany system, sieć LAN/WiFi i odpowiednie zabezpieczenia uchronią przed włamaniem z zewnętrz.

Dlaczego my?

Poznaj 6 powodów, dla których warto współpracować ze Smart Home Plus
1. Słuchamy Klienta

Umiemy słuchać, kochamy doradzać. Do każdej naszej realizacji dobieramy tylko sprawdzone i użyteczne rozwiązania.

2. Pomagamy wybrać

Posiadamy praktyczną wiedzę na temat możliwości integracji. Świadczymy pełen zakres usług wraz z doradztwem, serwisem i konserwacją.

3. Mamy doświadczenie

Zdobywamy doświadczenie od ponad 10 lat. Chętnie chwalimy się realizacjami systemów inteligentnych oraz Audio-video na różnego rodzaju obiektach.

4. Jesteśmy elastyczni

Mobilność i dostępność osób prowadzących inwestycję oraz realizujących późniejszą instalację. Mamy doświadczenie w prowadzeniu inwestycji na miejscu i zdalnie.

5. Jesteśmy na bieżąco

Stawiamy na bezpieczeństwo, czyli bezawaryjność systemów znanych i dużych marek. Mamy dostęp do różnych marek w różnym zakresie cenowym.

6. Chętnie współpracujemy

Znamy możliwości integracji urządzeń z pozostałych branż (grzejnictwo, klimatyzacja, automatyka bram, technika basenowa, ogrody itp.).

Działamy na terenie całej Europy

Zadzwoń! Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

All rights reserved by Smart Home Plus 2018

Webdesign by Babilon.me

KONTAKT