Oferta Smart Home Plus

Nasze realizacje są szyte na miarę - poznaj nasze możliwości.
1. Projekt

Dopasowany
do wnętrza

2. Urządzenia

Wybór, dostawa
i konfiguracja

3. Infrastruktura

Okablowanie
i sieci

4. Montaż

Uruchomienie
i testy

5. Utrzymanie

Konserwacja
i serwis

Bezkompromisowe rozwiązania

Wykorzystujemy komponenty jedynie od sprawdzonych producentów

Klienci indywidualni

Rezydencje, apartamenty, domy, mieszkania

Wykonujemy kompleksowe systemy inteligentnego budynku, dedykowane systemy multiroom, rozwiązania audio-video, sieci informatyczne i systemy bezpieczeństwa.

Firmy i instytucje

Biura, sale konferencyjne, hotele, muzea, sklepy

Wdrażamy innowacyjne rozwiązania dla przestrzeni komercyjnych - systemy konferencyjne, nagłośnienie, integracja AV, intercom, kontrola dostępu, biometryka, systemy rezerwacji sal, Green building.

Współpraca

Architekci, firmy budowlane, elektrycy, stolarze, salony meblowe i oświetleniowe

Serdecznie zapraszamy do współpracy każdego, kto potrzebuje wsparcia z zakresu inteligentnych budynków, systemów AV oraz instalacji niskoprądowych.

Poczuj najwyższą jakość dźwięku i obrazu

Luksusowe pokoje multimedialne

Prywatne sale kinowe
Profesjonalne kina domowe
Projektory / Telewizory
Telewizor w lustrze 
Windy / Ekrany projekcyjne

System Audio / Multiroom
Wzmacniacze i odtwarzacze
Głośniki / Kolumny
Niewidzialne głośniki
Panele akustyczne

Podnieś komfort i bezpieczeństwo. Zrób wrażenie na znajomych

Inteligentne i piękne wnętrze

Sterowanie oświetleniem
Sterowanie roletami i zasłonami
Sterowanie temperaturą / klimatyzacją
Sterowanie urządzeniami elektrycznymi
Sterowanie kominkiem

System alarmowy
Domofon / wideodomofon
Intercom - komunikacja wewenętrzna
Sterowanie zamkami / Kontrola dostępu

Panuj nad przestrzenią, żyj swobodnie

Komfort na zewnątrz budynku

Głośniki i telewizory zewnętrzne
Sterowanie oświetleniem zewnętrznym
Sterowanie roletami zewnętrznym

Monitoring CCTV
Sterowanie bramą wjazdową i garażową
Podgrzewany podjazd

Sterowanie techniką basenową
Sterowanie fontanną / kaskadą wodną

Dlaczego my?

Poznaj 6 powodów dla których warto współpracować ze Smart Home Plus
1. Słuchamy Klienta

Umiemy słuchać, kochamy doradzać. Do każdej naszej realizacji dobieramy tylko sprawdzone i użyteczne rozwiązania.

2. Pomagamy wybrać

Posiadamy praktyczną wiedzę na temat możliwości integracji. Świadczymy pełen zakres usług wraz z doradztwem, serwisem i konserwacją.

3. Mamy doświadczenie

Zdobywamy doświadczenie od ponad 10 lat. Chętnie chwalimy się realizacjami systemów inteligentnych oraz Audio-video na różnego rodzaju obiektach.

4. Jesteśmy elastyczni

Mobilność i dostępność osób prowadzących inwestycję oraz realizujących późniejszą instalację. Mamy doświadczenie w prowadzeniu inwestycji na miejscu oraz zdalnie.

5. Jesteśmy na bieżąco

Stawiamy na bezpieczeństwo, czyli bezawaryjność systemów znanych i dużych marek. Mamy dostęp do różnych marek w różnym zakresie cenowym.

6. Chętnie współpracujemy

Znamy możliwości integracji urządzeń z pozostałych branż (grzejnictwo, klimatyzacja, automatyka bram, technika basenowa, ogrody itp.).

FAQ

Czyli proste odpowiedzi na Twoje pytania i obawy.
01
Czy będę miał milion pilotów? Teraz mam trzy i nie ogarniam.

Możliwe jest zastosowanie jednego pilota do wszystkich urządzeń audio-video i sterowanie jednym pilotem, aplikacją. Uruchomienie wszystkich urządzeń jest możliwe jednym przyciskiem. Sterowanie jest proste i intuicyjne.

02
Nie będę umiał tego obsługiwać. Czy ktoś spoza domowników będzie w stanie sterować domem, czy muszę za każdym razem uczyć teściową, znajomych jak zapalić światło. Czy to jest trudne? Czy to może być proste?

Mimo bardzo skomplikowanych systemów wykonujących złożoną integrację sterowanie może być bardzo proste. Może być na tyle łatwe i intuicyjne, że osoba pierwszy raz mająca do czynienia z systemem poradzi sobie z uruchomieniem poszczególnych funkcji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu podpowiemy Państwu jak dobrać system, jego możliwości oraz sterowanie.

03
Co się stanie gdy nie będzie prądu?

W przypadku braku prądu, podobnie jak inne urządzenia elektroniczne, cały system nie działa. W miejscach szczególnie narażonych na spadki napięcia lub zaniki prądu proponujemy zastosowanie urządzeń filtrujących sieć elektryczną w postaci UPS oraz, w przypadku zaników prądu - zewnętrznych agregatów prądotwórczych, pozwalających na podtrzymanie wybranych urządzeń i systemów. Jedno i drugie rozwiązania dobrze jest przemyśleć na etapie projektowania instalacji.

Po powrocie zasilania, w zależności od zakupionego systemu, 100% sprawność osiąga się od kilku sekund do kilku minut.

04
Co się stanie gdy coś przestanie działać?

W takim przypadku należy skontaktować się z nami. Na podstawie rozmowy telefonicznej postaramy się rozpoznać typ usterki. Sprawdzimy z Państwem krok po kroku co może być przyczyną wadliwego lub braku działania.

05
Jak długa jest gwarancja?

Standardowa gwarancja na wszystkie urządzenia elektroniczne wynosi 2 lata, w tym również na urządzenia elektroniczne automatyki budynkowej oraz audio-video. W zależności od wyboru systemu jesteśmy w stanie przedłużyć gwarancję na poszczególne elementy automatyki budynkowej nawet do 5 lat. Dłuższa gwarancja jest związana z indywidualnymi ustaleniami. Zapraszamy do kontaktu i poznania możliwości przedłużenia okresu gwarancyjnego Twojego systemu.

06
Jak można zmienić ustawienia systemu? Czy mogę to zrobić sam? Czy muszę wzywać was za każdym razem?

Ustawienia systemu można dokonać na kilka sposobów. Najbardziej bezpiecznym jest wezwanie naszych instalatorów, by dokonali odpowiednich zmian. Dzięki temu, iż programujemy zmiany na miejscu inwestycji, możemy przetestować system po wgraniu nowych funkcji, czy nie wypłynęły one na błędne działanie innych. Na podstawie indywidualnych ustaleń oraz za zgodą Inwestora, po przekazaniu dostępu do zewnętrznego połączenia internetowego możliwe jest dokonanie zmian online. W większości przypadków nie jest możliwe dokonywanie zmian samemu. Wszystko zależy od wyboru systemu. Niektóre dostępne na rynku systemy pozwalają na proste ingerencje. W przypadku programowania zaawansowanego mogą je realizować tylko odpowiednio przeszkoleni instalatorzy.

07
Co z serwisem? Jak wygląda? Czy podczas serwisu jednego urządzenia cały dom nie działa?

Na podstawie umowy nasi Instalatorzy mogą przeprowadzić okresowy przegląd systemu, co ustalane jest indywidualnie z Inwestorem. W zależności od wielkości i funkcji systemu ustala się stałe okresy konserwacji. W przypadku awarii przyjeżdżamy do klienta, jeśli jest to możliwe, staramy się wyeliminować usterkę na miejscu. W przypadku, gdy awarii uległ jeden z głównych modułów na czas naprawy możliwe jest dostarczenie odpłatnie urządzeń zastępczych. Po uzgodnieniu z domownikami możliwe jest też przeprogramowanie systemu, by funkcjonował z małymi ograniczeniami. Rzadko występuje awaria całego systemu. Zazwyczaj jest to związane z pojedynczym modułem.

08
Nie chcę tych systemów inteligentnych instalacji. Znajomi albo ja miałem to już w domu i ciągle coś nie działało. Co kilka dni musiałem wzywać ekipy w celu serwisu.

Należy być świadomym, że trzeba wszystko przemyśleć na etapie projektowania, wyboru samego systemu i końcowo pomoc przy  programowaniu. Ścisła współpraca Inwestor-Instalator, od samego początku do samego końca, zapewni należyte działanie systemu. Dobrze zaprojektowany system oraz wybór odpowiedniej firmy uchroni przed częstymi wizytami serwisowymi.

09
Czy ktoś może się włamać przez internet do systemu?

Nie. Dobrze zaplanowany system, sieć LAN/WiFi i odpowiednie zabezpieczenia uchronią przed włamaniem z zewnętrz.

Działamy na terenie całej Europy

Zadzwoń! Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

All rights reserved by Smart Home Plus 2018

Webdesign by Babilon.me

KONTAKT